Dekanalna pielgrzymka do Bramy Miłosierdzia

W dniu 7 maja br. maja miała miejsce dekanalna pielgrzymka do Bramy Miłosierdzia. Ruszyła ona z kościoła w Dobroniu pw. św. Wojciecha. Dołączyliśmy do mieszkańców Dobronia i skierowaliśmy się do kościoła w Łasku na Przylesiu pw. św. Faustyny Kowalskiej, a następnie do kolegiaty łaskiej modląc się koronką do Serca Pana Jezusa. Przed kolegiatą zatrzymaliśmy się by uroczyście przejść przez Bramę Miłosierdzia. (Z racji pobożnego przejścia przez Bramę Miłosierdzia możemy zyskać odpust zupełny.) Pielgrzymkę zakończyliśmy Mszą Świętą w kaplicy Matki Bożej Łaskiej. W pielgrzymce brała udział schola oraz Boże Nutki, które uświetniły pielgrzymkę swoim śpiewem. Oczywiście nie mogło zabraknąć  naszych ministrantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.