I Niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2018 r.

Komunikaty   duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną dzisiaj o godz. 17:15. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:15.
  2. Porządek nabożeństw w ciągu tygodnia:

– w poniedziałki Godzinki o Miłosierdziu Bożym i koronka o godz. 17:30;

– w środy modlitwy wypominkowe  za zmarłych o godz. 17:30 i nowenna do Matki Bożej
Nieustającej Pomocy, na początku Mszy św. wieczornej;

– w czwartki Wielkiego Postu adoracje przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy Bożego
Miłosierdzia o godz. 19:00.

1. Dziś o godz. 12:00 Msza Św. w intencji ks. Leona z racji przypadających we wtorek imienin.

O godz. 16:45 spotkanie z Kołami Żywej Róży w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 11 marca. Poprowadzi je o. Jarosław Wysoczański – franciszkanin z Rzymu. Nasz tegoroczny rekolekcjonista pracował jako misjonarz i przełożony w Peru razem z ogłoszonymi niedawno błogosławionymi o. Zbyszkiem Strzałkowskim i o. Michałem Tomaszkiem – męczennikami z Pariacoto.
  2. Siostry Nazaretanki organizują pielgrzymkę do Kalisza w sobotę 3 marca. W programie wykład ks. Piotra Pawlukiewicza pt: „Wyruszyć w dal, by wrócić do samego siebie” oraz msza św. w Sanktuarium Św. Józefa. Zgłoszenia udziału do 20 lutego u s. Jadwigi, s. Matyldy lub s. Lidii.
  3. Najnowsze wydania tygodników katolickich Niedziela, Idziemy, oraz Gościa Niedzielnego możemy nabyć w kruchtach kościoła. Zachęcamy do lektury!
  4. W I niedzielę Wielkiego Postu złożone ofiary na tacę, przeznaczone są na budowę kościołów archidiecezji łódzkiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p.: Bożenę Dudko, Jerzego Żyłę i Edwarda Pietrasiaka. Dobry Jezu a nasz Panie…