III Niedziela Wielkiego Postu 04 marca 2018

1. Wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym, które celebrujemy w niedzielne popołudnia Wielkiego Postu o godz. 17:15.
  2. W czwartki Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Miłosierdzia o godz. 19:00.
  3. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki Wielkiego Postu dzieci, młodzież i dorosłych o godz. 17:15.
  4. Spotkanie z Rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania dzisiaj 4 marca po Mszy Św. o godz. 10:30 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  5. Dzisiaj także o godz. 12:00 sprawowana będzie Msza Św. w intencji żołnierzy wyklętych i niezłomnych z organizacji Wolność i Niezawisłość a represjonowanych w okresie stalinowskim.
  6. Za tydzień rozpoczniemy  rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych według programu zamieszczonego w gablotach przed kościołem.  Rekolekcje poprowadzi o. Jarosław Wysoczański OFMConv., inspektor misji franciszkańskich przy Generale oo. Franciszkanów konwentualnych w Rzymie.
  7. W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kolumnie  można oddać krew  w dn. 8 marca w godzinach od 10:00 do 13:00. Szczegóły w gablotach przed kościołem.
  8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu zbieramy według tradycji, która jest od wielu lat w naszej parafii. Dzisiaj dziękujemy chorym z I piątku, którzy jako pierwsi złożyli swe ofiary na kwiaty i dekorację Grobu Bożego – Bóg zapłać.
  9. Najnowsze wydania tygodników katolickich Niedziela, Idziemy, oraz Gościa Niedzielnego możemy nabyć w kruchtach kościoła. Zachęcamy do lektury.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odszedł ś.p.: Marian Zawadowski. Dobry Jezu a nasz Panie…