INTENCJE MSZALNE
III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca AD 2019
07.30 – †Józefa (k), Henryk Piotrowscy, Józefa (k), Konstanty Studzińscy, CR Piotrowskich i Studzińskich
07.30 – Za parafian
09.00 – †Mieczysław Wojtkiewicz, CR. Wojtkiewiczów, rodziców Adamiaków
10.30 – †Józefa (k), Franciszek Smolarek, Marian, Jadwiga (k) Krawczyk, Władysław, Stanisława (k), Mirosław, Jan Kowalscy, Krzysztof Grzanka
12.00 – W intencji Justyny Kubiak w 45 r. urodzin
17.15 – Gorzkie Żale
18.00 – †Czesław, Wanda (k), Stefan Cierniewscy, Jadwiga (k), Stanisław Przedmojscy
Poniedziałek – 25 marca AD 2019 Zwiastowanie Pańskie
06.30 – †Janina (k), Władysław Pokora
07.00 – †Jacek Stanisławski
07.00 – †Jolanta (k) Skura
17.30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia
18.00 – †Franciszek, Ewa (k), Zbigniew Misiak, Zenon, Jan Wawszkowicz
Wtorek – 26 marca AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Danuta (k) Pinar
07.00 – †Włodzimierz Pinar
07.00 – †Andrzej Saładajczyk
18.00 – †Stanisław Milczarek
18.00 – †Józef, Janina (k), Grażyna (k) Skwirus
Środa – 27 marca AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Janina (k) Cymerman
07.00 – †Andrzej Saładajczyk
07.00 – †Andrzej Jakubek
17.30 – Wypominki za zmarłych
17.30–Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – †Daniela (k) Stolarz
Czwartek – 28 marca AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Leokadia (k), Franciszka (k), Walenty Burza
07.00 – †Barbara (k) Grzanka, Anna Chmielewska
18.00 – †Daniela (k) Stolarz
18.00 – †Stanisław Filipiak, Stanisława (k), Józef Kieruzel, Apolonia (k), Włodzimierz Wojcieszyk
Piątek – 29 marca AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Andrzej Saładajczyk
07.00 – †Teresa (k) Orlewska
07.00 – †Stanisław Stuś, CR Stusiów
17.15– Droga Krzyżowa
17.15 – Droga Krzyżowa
18.00 – Msza Święta zbiorowa
19.00 – Droga Krzyżowa
Sobota – 30 marca AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Marianna (k), Franciszek Loba
07.00 – †Eliza (k) Zarębska
07.00 – †Kazimierz, Stanisława (k) Nowak
18.00 – †Zofia (k) Włodarczyk 6 r. śm. CR Włodarczyków, Kujawów
IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca AD 2019
07.30 – †Jerzy Długosz, Waleria (k), Stanisław, Wacław, Antoni, Stanisław Sobczak, Maria (k) Piorun
09.00 – Rezerwacja
09.00 – 18 r. ur. Martyny, z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski
10.30 – †Bożena (k), Józef Mik
10.30 – W 30 r. ślubu Bogusławy i Wiesława, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego
12.00 – Za parafian
17.15 – Gorzkie Żale
18.00 – Rezerwacja