Intencje mszalne 14 – 21 października 2018r.

INTENCJE MSZALNE 

Niedziela – 14 października 2018 r. XXVIII Niedziela zwykła

07.30 – † Teresa (k) Szymczak i Stanisław Szymczak

09.00 – † Janina (k), Stanisław Jelińscy, Monika (k) Sujka, CR Zatorskich, Jelińskich i Sujków

po spotkanie z rodzicami i młodzieżą klas VII

10.30 – †Józef, Janina (k) Skowron, Sylwester, Leszek Jasińscy

12.00 – Za parafian

17.15– Różaniec

18.00 –  † Zofia (k), Bolesław Kwiecińscy, Halina (k), Józef Gajdka

 

Poniedziałek – 15 października 2018 r. św. Teresy od Jezusa

06.30 – † Jadwiga (k) Długaszewska- Świątek

07.00 – † Mieczysław Piotrowski

17.15 – Różaniec

18.00 – † Wiesław, Franciszka (k), Józef, Narcyz, Wojciech Cieślewicz, Bronisława (k), Józef Wójcik

18.00 – † Alina (k) Konieczna

Wtorek – 16 października 2018 r. św. Jadwigi Śląskiej

06.30 – Dziękczynna za kanonizację św. Jana Pawła II z prośbą o obfite jej owoce i wstawiennictwo w int. Ojca Świętego Franciszka, biskupów, kapłanów, diakona Pawła, kleryków i opiekunów roku propedeutycznego, Kościoła i Ojczyzny

06.30 – W intencji siostry Jadwigi w dniu imienin

07.00 – † Halina (k) Rozpendowska

17.15– Różaniec

18.00 – † Irena (k), Franciszek, Henryk Domańscy, Stanisława (k), Jan Wojtczak, Jerzy Pałuszyński

18.00 – Msza Święta zbiorowa

 

Środa – 17 października 2018 r. św. Ignacego Antiocheńskiego

06.30 – † Alina (k) Konieczna

07.00 – † Renata (k) 1 r. śm. Maciej i Janina (k) Bereś

07.00 – † Jan Maląg

17.15 – Różaniec z wypominkami 

18.00 –Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – Rezerwacja

Czwartek – 18 października 2018 r.św. Łukasza

06.30 – † Alina (k) Konieczna

07.00 – † Halina (k) Rozpendowska

17.15– Różaniec

18.00 – † Tomasz Wielebiński

18.00 – †Jadwiga (k) Janiak

Piątek –19 października 2018 r.Dzień Powszedni

06.30 – † Alina (k) Konieczna

07.00 – † Halina (k) Rozpendowska

17.15– Różaniec

18.00 – Rezerwacja

18.00 – † Anna (k) Borowiak

Sobota – 20 października 2018 r. św. Jana Kantego

06.30 – † Czesław Żwański

07.00 – † Stanisława (k) Jurowska

17.15– Różaniec

18.00 – † Czesław Cierniewski 5 r. śm. Wanda (k) i Stefan Cierniewscy, Jadwiga (k) i Stanisław Przedmojscy

18.00 – † Czesław Żwański

Niedziela – 21października 2018 r. XXIX Niedziela zwykła

07.30 – Rezerwacja

09.00 – † Ewa (k) Młynarczyk, Helena (k) i Antoni Szczepaniak

09.00 – Za parafian

10.30 – †Zofia (k), Henryk i Andrzej Grobelni

po spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych

12.00 – W 55 rocznicę ślubu, Urszuli i Stefana Lipowskich

16.45 – Spotkanie Kół Różańcowych

17.15– Różaniec

18.00 –  † Janina (k), Zygmunt, Jan, Monika (k) Bednarscy, Marta (k), Józef Dolewka