INTENCJE MSZALNE
Niedziela – 02 grudnia 2018 r. I Niedziela Adwentu
07.30 – † Radzisława (k) i Stanisław Żwański, CR Drewnowskich
07.30 – Za parafian
09.00 – † Agata (k) Klimczak, Ryszard, Wielisława (k) i Bolesław Kowalscy, Helena (k), Stanisław i Józef Sobczak
10.30 – † Henryk Wasiak, Barbara (k) i Henryk Jędrzejczyk, Weronika (k) i Aleksy Kacperski, Maria (k) I Stanisław Hejak
12.00 – O Boże błogosławieństwo dla ks. Andrzeja Partyki
18.00 – † Mikołaj i Feliksa (k) Antonik, Eligiusz Antonik
Spotkanie przed bierzmowaniem klasy VII i VIII Szkoły podstawowej
Poniedziałek – 03 grudnia 2018 r. św. Franciszka Ksawerego
06.30 – † Stanisława (k) Szubska
07.15 – † Alina (k) Konieczna
07.15– † Krzysztof Wójtowicz
17.30 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.00 – † Otylia (k) i Wiesław Wasilewscy, Stanisława (k) i Marian Krawiec, Apolonia (k) i Jan Piniar
Wtorek – 04 grudnia 2018 r. dzień powszedni
06.30 – † Stanisława (k) Szubska
07.15 – † Walerian Karpiński
07.15 – † Andrzej Zieliński
18.00 – † Barbara (k) Wojtczak
Środa – 05 grudnia 2018 r. dzień powszedni
06.30 – † Stanisława (k) Szubska
07.15 – † Alina (k) Konieczna
07.15 – O łaskę zdrowia dla Stanisława
17.30 – Wypominki za zmarłych
18.00 –Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za Dorotę (k) i Klaudię (k), Sławka i Pawła z rodzinami
Czwartek – 06 grudnia 2018 r.dzień powszedni
06.30 – O wszelkie łaski dla Ani (k) Jelonek- Nowakowskiej
07.15 – O powołania kapłańskie
Nabożeństwo Godziny Świętej
18.00 – † Władysław, Stanisława (k) i Mirosław Kowalscy, Janina (k) Maląg, Wiesław Karnowski i dziadkowie
Piątek – 07 grudnia 2018 r.św. Ambrożego
06.30 – † Janusz Pietrasiak
07.15 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusowemu i w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego
Nabożeństwo do NSJ
16.30 – † Stefania (k) Kucharek
18.00 – † Leon, Jan, Antoni, Wiesława (k), Stefania (k) Kosińscy, Genowefa (k), Stanisław Kaczorowscy, Grażyna (k), Stanisław Błazik, Józefa (k), Zygmunt Groccy
Sobota – 08 grudnia 2018 r. Niepokalane Poczęcie NMP
06.30 – † Łukasz Świątek 13 r. śm.
07.15 – † Bronisława (k) Kostrzewa 5 r. śm. CR Kostrzewów, Franaszków, Teresa (k) Jakubczak, Eugenia (k) Rosiak
10.00 – † Zdzisław, Roman Kłos, Leokadia (k), Ignacy Misiak
Nabożeństwo
18.00 – † Marian Kaczmarek
Niedziela – 09 grudnia 2018 r. II Niedziela Adwentu
07.30 – † Janina (k), Mieczysław Szewczyk, Czesława (k) i Henryk Wojtczak, Bogumił Wojtczak
07.30 – Za parafian
09.00 – † Leokadia (k), Józef Świątek
09.00 – † Jadwiga (k) Krakowska 40 r. śm.
10.30 – † Franciszka (k), Józef, Wiesław, Narcyz, Wojciech Cieślewicz, Bronisława (k), Józef Wójcik
12.00 – W intencji pszczelarzy zamieszkałych w Kolumnie, Poleszynie, Baryczy i okolicznych wioskach, i tworzących Koło Polskiego Związku Pszczelarskiego w Łasku, żywych i zmarłych oraz ich rodzin
18.00 – Rezerwacja
Spotkanie przed bierzmowaniem klasy III Gimnazjum