Intencje mszalne 3 – 10 marca 2024r.

Intencje Mszalne

3 Niedziela Wielkiego Postu, 3 marca 2024; Rekolekcje

7.10

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N. Maryi Panny

7.30

O potrzebne łaski, dary Ducha Św., wsparcie i opiekę Najświętszej Rodziny oraz św. Jacka dla ks. Proboszcza w dniu urodzin

9.00

1

Dziękując Bogu za dar życia, za łaskę kapłaństwa, za posługę w naszej parafii księdza Proboszcza Jacka, z prośbą o błogosł. Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. Jacka na dalsze lata życia i posługi kapłańskiej w naszej parafii

2

+ Janina i Mieczysław Szewczykowie, Bogumił Wojtczak

10.30

1

Dziękcz-błagalna z racji urodzin Jana i Franciszka

2

+ Tadeusz Borycki, Kazimierz Borycki, Anna i Franciszek Fjołkowie

12.00

1

Za Parafian

2

W int Żołnierzy Wyklętych

3

O Boże błogosł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Oliwiera z racji 18 urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski

17.15

Gorzkie żale

18.00

+ Kazimierz Wojtaszek (z racji imienin), Antoni i Władysława (k) Wojtaszek, Antoni i Stanisława (k) Marciniak oraz zmarli z rodzin Wojtaszków i Marciniaków

Poniedziałek 4 marca 2024, św. Kazimierza Królewicza; rekolekcje

6.30

+ Mirosława (k), Czesław, Andrzej i Krzysztof Dana

7.00

+ Mariusz Badziak

9.00

+ ks. Kazimierz Bartkiewicz – od słuchaczy Uniwersytetu III wieku w Łasku

17.30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00

1

+ Marianna Michalak, Kazimierz Rychlik, Józef Jurowski, zm z rodz Ziętalów i Piaseckich

2

+ Jan Grębosz, od córki Krystyny z mężem i rodziną

Wtorek 5 marca 2024.; dzień powszedni; rekolekcje

6.30

+ Jadwiga Długaszewska-Świątek

7.00

+ Włodzimierz Przeworski (5 rocz śm), Jarosław, Adam, Jan i Paulina Przeworscy

9.00

+ Mirosław Studziński, od kuzynki Karolczak

18.00

+ Marian Kardas, od Anny z rodziną

Środa 6 marca 2024.; dzień powszedni; rekolekcje szkolne

6.30

1

+ Zygmunt Popielas, od chrześnicy Agnieszki z rodz

2

O łaskę uzdrowienia dla Andrzeja

7.00

rez

 

Litania do św. Józefa

17.30

Wypominki

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18.00

1

+ Stanisława (k) Kalisz, zmarli z rodz. Kaliszów i Lorenckich

2

+ Jasiu Wróblewski, od Małgorzaty i Grzegorza z dziećmi

Czwartek 7 marca 2024., dzień powszedni; rekolekcje szkolne

6.30

+ ks. Janusz Sender

7.00

1

O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o powołania z naszej parafii, za kleryka Krzysztofa i kleryków Roku Propedeutycznego

2

rez

18.00

1

+ Jasiu Wróblewski, od chrzestnych

2

+ Krystyna i Wacław Sobczak, od Bożeny z rodziną

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Piątek 8 marca 2024.; pierwszy piątek; rekolekcje szkolne

6.30

+ Anna, Jan Glazer i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

rez

 

Droga krzyżowa

17.15

Droga krzyżowa

18.00

+ Ryszard Wierzbowski, ks. Janusz Sender, Zygmunt Popielas, Barbara Szymalak, Halina Borowska, Zbigniew Ludwisiak, Bronisław Oleszczak, Wiesław Kiełbasiński, Zofia Szewczyk

19.00

Droga krzyżowa

Sobota 9 marca 2024.;  dzień powszedni

6.30

+ Halina Tyc, Zofia Pawłowska, Józef Tyc

7.00

+ Zbigniew Kaźmierski, od chrześnicy z rodz

18.00

+ Józef, Janina, Grażyna Skwirus

4 Niedziela Wielkiego Postu, 10 marca 2024;

7.10

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N. Maryi Panny

7.30

+ Antoni, Stefania (k), Konstanty Rucińscy, Jan, Sabina, Zenon Wawszkowicz, Gabriela (k) Stefańska, Bożena, Czesław Pawliccy, Stanisława (k), Wacław Sąpolscy

9.00

1

+ Henryka (k) i Szymon Krakowscy, Alina, Konstanty, Antonina, Stanisław Sobczak, Janina Smuga

2

+ Józef Szewczyk, Helena, Wawrzyniec, Jan, Wiesław Gajda, Mirosława (k) Jurek

10.30

1

+ Władysława (k) Kuliberda, od wnuczki Mileny z Rafałem i Nadią

2

+ Józef i Helena Misiewicz, Paulina Bartkiewicz

12.00

Za Parafian

17.15

Gorzkie żale

18.00

+ Tadeusz Jankowski, 35 rocz śm.