INTENCJE MSZALNE
V Niedziela Wielkiego Postu – 07 kwietnia AD 2019
07.30 – †Zdzisław, Roman Kłos, Leokadia (k), Ignacy Misiak
07.30 – †Helena (k), Anna (k), Antoni Michalak
09.00 – †Marianna (k), Jan, Władysław Kopytowscy, Czesława (k), Adam Binek
10.30 – †Jan, Marianna (k), Jan Zielonka, Stanisław Rząsowski
10.30 – †Anastazja (k), Stanisław Karpińscy
12.00 – Za parafian + (Chrzest)
17.15 – Gorzkie Żale
18.00 – †Petronela (k), Alfons Kubiś, Maria (k), Antoni Rychlik
Poniedziałek – 08 kwietnia AD 2019 dzień powszedni
06.30 – O łaskę wiary dla Miry i Pawła
07.00 – Rezerwacja
07.00 – †Jerzy Jeznach
09.00 – †Kazimiera (k), Antoni, Wincenty, Marian Elijasik, Teodora (k), Henryk Witczak
17.30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia
18.00 – O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski dla Jana Chudobińskiego z racji 18 rocznicy urodzin
Wtorek – 09 kwietnia AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Włodzimierz Pinar
06.30 – †Włodzimierz Przeworski
07.00 – †Zofia (k) Zarębska
09.00 – †Daniela (k) Stolarz
18.00 – †Andrzej Grzelak (2 r. śm.)
Środa – 10 kwietnia AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Andrzej Saładajczyk
07.00 – †Zdzisław Magier
09.00 – †Kazimierz Palka 15 r. śm.
10.30 –
12.00 –
16.00 –
17.30 – Wypominki za zmarłych
17.30– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – W int. Julii prosząc o błog. i wszelkie potrzebne łaski. Boże bądź dla niej troskliwym Ojcem i wskazuj właściwy kierunek.
Czwartek – 11 kwietnia AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Jan Zgoła
07.00 – †Andrzej Saładajczyk
18.00 – †Stefan, Helena (k) Jurek, Józef Jurek, Zdzisław, Teresa (k) Majzer
18.00 – Dziękczynna za obfitość łask Bożych oraz błagalna o zdrowie ciała i posłuszeństwo wobec woli Bożej w życiu dla Piotra z racji 27 rocznicy urodzin
Piątek – 12 kwietnia AD 2019 dzień powszedni
06.30 – †Wacław Białkowski i dusze w czyśćcu cierpiące
07.00 – †Janina (k) Cymerman
07.00 – †Andrzej Saładajczyk
17.15– Droga Krzyżowa
17.15 – Droga Krzyżowa
18.00 – † Jolanda Wańdoch, Włodzimierz Przeworski, Weronika Wlazło, Feliksa Sobczak, Eugeniusz Dolewka, Anna Helena Malinowska, Józef Baraniecki, niemowlęta:Franciszek Wróblewski, Wojciech Sałagacki
19.00 – Droga Krzyżowa
Sobota – 13 kwietnia AD 2019 dzień powszedni /św. Marcina I/
06.30 – †Mirosław Robak
07.00 – †Włodzimierz Pinar
07.00 – †Alicja (k) Obrębska
18.00 – †Józef Romanowicz
VI Niedziela Wielkiego Postu – 14 kwietnia AD 2019 /Niedziela PALMOWA/
07.30 – Rezerwacja
09.00 – Rezerwacja
10.30 – †Leokadia (k), Stanisław, Bronisław Florczak
12.00 – Za parafian + (Chrzest)
17.15 – Gorzkie Żale
18.00 – †Stanisława Kalisz, zmarłych z rodziny Kaliszów i Lorenckich