IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018 R.

1. Czwartą niedzielę Wielkanocną nazywamy niedzielą „Dobrego Pasterza”.
    W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia, przypada uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze Św. o godz. 6:30, 7:00 i o godz. 18:00 z homilią.
  3. W środę zaś święto Św. Marka Ewangelisty. Tego dnia otoczmy modlitwą ks. bpa Marka Marczak w dniu Jego imienin.
  4. Jest to także dzień modlitw o urodzaje. Prośmy Boga, aby błogosławił pracy rolników a owoce ich pracy niech zapewnią dobry byt każdemu z nas.
  5. Prasa katolicka do nabycia w kruchtach świątyni.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności ś.p.: Stanisława Jurowska. Dobry Jezu a nasz Panie