IV Niedziela Wielkiego Postu 11 marca 2018

 1. Dzisiaj zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:15. Wszystkich zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie, a szczególne zaproszenie kierujemy do rodziców, dzieci i młodzieży przygotowującej się do Sakramentów Świętych: Pokuty, Eucharystii i Bierzmowania. Zapraszamy również wszystkie wspólnoty parafialne.
 2. Dzisiaj także, na wszystkich Mszach Świętych, rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Program wywieszony jest w gablotach i w Internecie na stronie parafii. Rekolekcjom przewodniczy o. Jarosław Wysoczański franciszkanin.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę – Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 9:00 i 18:00. Okazja do spowiedzi rekolekcyjnej w środę rano od godz. 8:45 i po południu od 17:15. Będą kapłani z dekanatu i zaproszeni z diecezji. Skorzystajmy z możliwości spowiedzi.
 4. Nabożeństwo różańcowe ku czci Matki Boskiej Fatimskiej we wtorek o godz. 17:30. Wszystkich czcicieli Matki naszego Zbawiciela zapraszamy.
 5. W czwartek po rekolekcjach tradycyjnie wypominki za zmarłych o godz. 9:30. Msza św. za zmarłych z tych wypominek o godz. 10:00. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można zgłaszać swoich zmarłych.
 6. W najbliższy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Miłosierdzia o godz. 19:00. Będzie także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 7. Msza Św. i spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do
  I Komunii Świętej – w najbliższą niedzielę 18 marca o godz. 10:30.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na dekorację Grobu Pańskiego, które zostały złożone w minionym tygodniu w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 9. W kruchtach kościoła do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.
 10. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: ś.p.: Jarosław Czubiński.  Dobry Jezu a nasz Panie…