Ogłoszenia parafialne 14 niedziela zwykła, 7 lipca 2019r.

14            Niedziela Zwykła

7 Lipca 2019r.

1. Dzisiaj z racji na I niedzielę miesiąca – nabożeństwo adoracji Najświętszego sakramentu o godz. 17.30.

1. W sobotę 13 lipca – dzień Fatimski. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 procesja fatimska z różańcem św.Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

W tym dniu ks. Arcybiskup Senior Władysław Ziółek przeżywać będzie 61 rocznicę święceń kapłańskich – otoczmy Go zatem naszą modlitwą.

1. Wszystkim wyjeżdżającym w tym tygodniu na zasłużony wypoczynek życzymy szczęśliwej podróży i opieki Bożej. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

1. Osoby, które przekazały zdjęcia na wystawę, mogą je odbierać u ks. Proboszcza.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy posprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę.

1. Prasa katolicka do nabycia w kruchtach kościoła. Zachęcamy do zakupu i lektury

1. Solenizantów i jubilatów otaczamy naszą życzliwością i powierzamy opiece Matki Bożej.