Ogłoszenia parafialne 15 niedziela zwykła, 14 lipca 2019r.

14 Lipca 2019r.

1. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. poświęcenie pojazdówz racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zebrane przy tej okazji ofiary przeznaczone będą na malowanie zakrystii po zalaniu.

1. W przyszłą niedzielę o 17.15 nabożeństwo różańcowe

1. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone są na tzw. tacę gospodarczą. W każdą trzecią niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę będą przeznaczone na nasze prace i dzieła.

1. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Św. i codziennej modlitwie. Pamiętajmy o godnym stroju w czasie uczestniczenia w niedzielnych nabożeństwach i podczas zwiedzania świątyń.

1. W tym roku odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii. Będzie miała ona miejsce w sobotę 31 sierpnia i niedzielę 1 września br.. Wizytację przeprowadzi ks. Bp Marek Marczak. W sobotę 31 sierpnia o godz. 11.30 spotkanie ks. Biskupa z liderami poszczególnych grup parafialnych.

1. Otwarcie nowej księgi intencji mszalnych nastąpi w ostatnim tygodniu sierpnia.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy posprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę.

1. Prasa katolicka do nabycia w kruchtach kościoła. Zachęcamy do zakupu i lektury
  2. Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:

+ Maria Franiak, l. 95