Ogłoszenia parafialne 16 niedziela zwykła, 21 lipca 2019r.

21 Lipca 2019r.

1. Dziś po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów i ich użytkownikówz racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim kierowcom założone dziś ofiary przeznaczone na malowanie zakrystii.

1. Dzisiaj o 17.15 nabożeństwo różańcowe

1. W piątek, 26 lipca, w liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Joachima i Anny, przeżywać będziemy dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i seniorom. Zachęcamy do modlitwy za nasze babcie, dziadków i rodziców.

1. PIESZA PIELGRZYMKA ZIEMI ŁASKIEJ, wyrusza w dniach 21-26 sierpnia na Jasną Górę. Zapisy rozpoczną się 1 sierpnia w kancelarii parafialnej łaskiej kolegiaty. Bliższe informacje na tablicy informacyjnej.

1. Przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszek ofiarę na misję a w przyszłą niedzielę na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

1. Złożono ofiary na kościół: 1000,- i na konto parafialne 200,-. Serdeczne Bóg zapłać.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy posprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę.

1. Prasa katolicka do nabycia w kruchtach kościoła. Zachęcamy do zakupu i lektury

1. Solenizantów i jubilatów otaczamy naszą życzliwością i powierzamy opiece Matki Bożej.