Ogłoszenia parafialne – Wniebowzięcie NMP

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

15 Sierpnia 2019r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 16.00na koncert patriotyczny pt. „Popołudnie z Polską”w wykonaniu zespołu Rolnicza Band na placu przykościelnym.

1. Także dzisiaj wspominamy rocznicę bitwy warszawskiej 1920 roku – „cudu nad Wisłą” – i modlimy się za polskich żołnierzy w dniu ich święta.

1. W niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na tzw. tacę gospodarczą.

1. Podobnie jak w roku ubiegłym organizujemy zbiórkę przyborów szkolnych.Zeszyty, kredki, farby, mazaki, plecaki itp. możemy przynosić do kancelarii parafialnej bądź zakrystii. Wszystkie zgromadzone przybory przekażemy do naszej szkoły.

1. Intencje mszalne na 2020 rokbędziemy przyjmowali w kancelarii parafialnej od 27 sierpnia b.

1. W tym roku po raz drugi odbędzie się Festiwal Sztuki w Kolumnie pt. Pociąg do Kolumny. Tegoroczna Edycja Festiwalu odbędzie się w Kolumnie 7 września (sobota) wzdłuż ul. Piotrkowskiej i na obszarze skweru przy stacji PKP w Kolumnie w godzinach od 9.45 do 23.00. Szczegóły w gablocie.