Udzielenie posługi lektorskiej

Dzisiaj w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach na mszy o godzinie 11.30 bp Ireneusz Pękalski udzielił posługi lektorskiej trzem naszym ministrantom .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *