Kapłani

Proboszcz

ks. kanonik Jacek Kubis

Święcenia kapłańskie: 10 czerwca 1995r. w Łodzi

w naszej parafii od 1 sierpnia 2018r.

Wikariusze

ks. Tomasz Mackiewicz

Święcenia kapłańskie: 10 czerwca 2006 r. w Łodzi

w naszej parafii od 27 sierpnia 2019 r.

Rezydent

ks. kanonik Leon Strzelczyk

święcenia kapłańskie: 13 czerwca 1971r. w Łodzi

w naszej parafii od 1 lipca 2016 r.

Rok Propedeutyczny WSD w Łasku Kolumnie

Moderator: ks. kanonik Zbigniew Wołkowicz

święcenia kapłańskie: 8 czerwca 1996r. w Łodzi

w naszej parafii od 1 lipca 2021 r.

Prefekt: ks. Bartłomiej Franczak

święcenia kapłańskie: 28 maja 2011r. w Łodzi

w naszej parafii od 5 października 2018 r.

dawniej

Proboszczowie

† ks. Józef Zimoń 21.04. 1949 – 15.10. 1976

† ks. Władysław Ruciński 3.09. 1976 – 21.05. 1985

ks. Prałat Wiesław Sikorski 21. 05. 1985 – 1.07. 2014

ks. kanonik Adam Rogulski 1.07. 2014 – 1.08. 2018

ks. kanonik Jacek Kubis 1.08. 2018 –

Wikariusze

  1. ks. Władysław Burak 1.09. 1961 – 1.09 1965
  2. ks. Grzegorz Ząbecki 1.11. 1964 – 1.09. 1967
  3. ks. Janusz Sender 1.09 1967 – 25.08. 1971
  4. ks. Andrzej Dąbrowski 25.08. 1971 – 25.08. 1973
  5. ks. Jan Reliszka 25.08 1973 – 18.08. 1977
  6. ks. Jerzy Wiśniewski 18.08. 1977 – 31.08. 1977
  7. ks. Tadeusz Nosal 17.09. 1977 – 19.12. 1978
  8. ks. Grzegorz Kolasa 25.08. 1978 – 25.08. 1979
  9. ks. Kazimierz Gawroński 2.03. 1979 – 18.08. 1079
  10. ks. Franciszek Semik 18.08. 1979 – 29.08.1981
  11. ks. Roman Łodwig 29.08. 1981 – 1.09 1984
  12. ks. Józef Miś 25.08. 1982 – 25.08. 1983
  13. ks. Tadeusz Malec 20.02. 1982 – 27.08. 1983
  14. ks. Janusz Krakowiak 1983 – 30.01. 1984
  15. ks. Marian Fałek 15.02. 1984 – 31.08. 1985
  16. ks. Kazimierz Magdziak 1.09. 1984 – 31.08. 1988
  17. ks. Bogusław Anyszka 31.08. 1985 – 20.06. 1988
  18. ks. Jarosław Wojtal 31.08. 1988 – 1.07. 1996
  19. ks. Romuald Blewązka 31.08. 1988 – 30.08. 1990
  20. ks. Mariusz Siciński 30.08. 1996 – 31.08. 1997
  21. ks. Krzysztof Rybicki 30.08. 1997 – 30.08. 1998
  22. ks. Jacek Prostacki 29.08. 1998 – 29.08. 2001
  23. ks. Paweł Kutynia 29.08. 2001 – 27.08. 2005
  24. ks. Karol Litawa 27.08. 2005 – 29.08. 2006
  25. ks. Stanisław Cichosz 27.08. 2005 – 29.08. 2006
  26. ks. Rafał Jóźwik 29.08. 2006 – 28.08. 2010
  27. ks. Piotr Mieloszyński 29.08. 2006 -1.07. 2014
  28. ks. Piotr Reczyński 28.08. 2010 – 29.08. 2015
  29. ks. Radosław Krych 30.08. 2014 – 1.09. 2018
  30. ks. Roman Świątkowski 29.08. 2015 – 24.11. 2015
  31. ks. Robert Zientera 27.08. 2018 – 27.08. 2019
  32. ks. Tomasz Mackiewicz 27.08. 2019 –

    pochodzą z naszej parafii

1. ks. Janusz Sender, wyśw. 1966r.

2. ks. Grzegorz Świtalski, wyśw. 1986r.

3. ks. Paweł Skowron, wyśw. 2019r

zastępstwo/pomoc duszpasterska

  1. ks. Jan Kubiak 2.09.1964 – 31.10.1964
  2. ks. Paweł Jeleń 1.08. 1996 – 30.08. 1996
  3. ks. Dominik Lubiński 1.08.2004 – 27.08. 2004
  4. ks. Karol Litawa 1.07. 2005 – 31.07.2005
  5. ks. Maksymilian Pyzik 1.07 2008 – 13.07. 2008
  6. ks. Paweł Błaszczyk 15.07 2008 – 31.07.2008
  7. ks. Michał Misiak 2.08. 2008- 27.08.2008
  8. ks. Karol Skowroński 1.07. 2009 – 13.07.2009; 21.08. 2009 – 26.08.2009
  9. ks. Paweł Kłys 15.07. 2009 – 20.08.2009
  10. ks. Piotr Reczyński 1.07. 2010 – 31.07.2010
  11. ks. Tomasz Sowik 1.08.2010 – 27.08.2010
  12. ks. Andrzej Kluska 30.06.2011 – 31.07.2011
  13. ks. Damian Czerwiński 1.08.2011 – 26.08.2011
  14. ks. Michał Dolaciński 3.08.2012 – 28.08.2012
  15. ks. Damian Stachera 1.07. 2014 – 13.07. 2014
  16. ks. Adam Pawlak 16.07.2014 – 15.08.2014
  17. ks. Piotr Sudowski 9.08.2015 – 23.08.2015