V Niedziela Zwykła 04 lutego 2018 r.

Komunikaty   duszpasterskie

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwo adoracyjne z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17:30 do kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, w rocznicę Objawień NMP w Lourdes, obchodzony będzie XXVI Światowy Dzień Chorych. Celem inicjatywy Światowego Dnia Chorego jest pobudzenie wrażliwości wiernych i całego Kościoła na konieczność zapewnienia jak najlepszej opieki wiekowym i chorym. Msza Św. o godz. 12:00 będzie celebrowana w intencji wszystkich chorych i cierpiących z naszej parafii. Prosimy, aby umożliwić osobom starszym przybycie do kościoła na tę Eucharystię.

1. Najbliższy poniedziałek i wtorek będzie jeszcze czasem wizyt duszpasterskich w domach naszych parafian. Porządek będzie następujący:

Poniedziałek   05.02. 2018 r.

Od godz. 1500: ul. Miła, Jagodowa, Brzoskwiniowa

Wtorek              06.02. 2018 r.

Od godz. 1500: ul. Wrzosowa

Natomiast w sobotę 10 lutego odwiedzimy te rodziny, które z różnych powodów nie mogły gościć kapłana a ich adresy zostały zgłoszone w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej

Sobota                10.02. 2018 r.

Od godz. 1000: uzupełnienia na indywidualne zgłoszenia

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

1. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: śp. Janina Grzelak. Dobry Jezu a nasz Panie…