Dzień Jedności Liturgicznej Służby Ołtarza

Tradycyjnie w sobotę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata ministranci z Archidiecezji Łódzkiej spotykają się, by wspólnie się modlić i wziąć udział w programie powołaniowym organizowanym przed kleryków Wyższego Seminarium Duchownego. Z naszej parafii udała się grupa 12 ministrantów wraz z ks. Radkiem. Wzięli oni udział we Mszy świętej, którą sprawował Ks. Bp Ireneusz Pękalski. Następnie wraz z ministrantami z innych parafii wzięli udział w programie przygotowanym przez kleryków, który nosił tytuł „Mission possible”. W trakcie mogli oni zwiedzić seminarium, poznać życie kleryków, zjeść coś słodkiego, wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach. Na koniec nasza grupa udała się z wizytą do naszego kleryka Pawła, który nas jak zwykle miło ugościł.