Poniedziałek 18 września 2023r., święto św. Stanisława Kostki
|
6.30
|
|
+ Romuald – Jurek Janowicz, od sąsiadów
|
7.00
|
|
+Danuta Sielska, od wnuczki Aleksandry z mężem i prawnuczkiem Igorkiem
|
17.30
|
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
|
18.00
|
1
|
+ Stanisława (k), Bronisław Plocek, zm z rodz Plocków i Mielczarków
|
2
|
O Boże błogosł., zdrowie, dary Ducha Św. dla Marii
|
Wtorek 19 września 2023r.; dzień powszedni
|
6.30
|
|
+ Sławomir Sielski, od Teresy i Andrzeja Herman
|
7.00
|
|
+ Danuta Sielska, od męża Jana
|
18.00
|
1
|
+ Urszula Lach, Leon Zajączkowski, Grażyna, Leszek Zawadowscy, Witold Fidyk
|
2
|
+ Helena Tomaszek
|
Środa 20 września 2023r.; wspomn. św. Andrzeja Kim
|
6.30
|
|
+ Ryszard Piotrowski, od żony Zofii.
|
7.00
|
1
|
+ Sławomir Sielski, od Piotra Łukaszewskiego z rodziną
|
2
|
+ Małgorzata Grzegorzewska, w 1 rocz. śm.
|
po
|
Litania do św. Józefa
|
17.30
|
Wypominki
|
|
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
|
18.00
|
1
|
+ Maciej Grzybowski, w 1 rocz śm.,cr. Skórów, intencja od mamy i brata z rodziną
|
2
|
+ Damian Jóźwiak
|
Czwartek 21 września 2023r., święto św. Mateusza Ewangelisty
|
6.30
|
1
|
Dziękcz.-błagalna imieninowa dla Mateusza z podziękowaniem za wszelkie Boże łaski i dobrodziejstwa, z prośbą o dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz św. Patrona na każdy dzień
|
2
|
+ Sabina Staszczyk, od rodziny z Balina
|
7.00
|
1
|
+ Krzysztof Grocki
|
2
|
+ Jan Górny, 31 rocz śm.
|
18.00
|
1
|
+ Elżbieta Borkiewicz, od siostry Doroty z rodziną
|
2
|
+ Jadwiga i Józef Marciniakowie, Wiesław, Henryk Sajnóg
|
po
|
|
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30
|
Piątek 22 września 2023r.; dzień powszedni
|
6.30
|
|
+ Leokadia Tomczak, 10 rocz śm.
|
7.00
|
1
|
+ Jarosław Przeworski (5 rocz. śm), Adam, Włodziemierz Przeworscy, zm dziadkowie Przeworscy, Eugeniusz Weroszczyński
|
2
|
+ Zbigniew Członek, od Doroty i Waldemara Obrębskich
|
18.00
|
|
+ Marianna Kopka, Ryszard Piotrowski, Władysława (k) Kuliberda, Sabina Staszczyk, Sylwia Radzbanek, Marian Kardas, Wacława (k) Zastróżna, Sławomir Adamski
|
Sobota 23 września 2023r.; wspomn. św. o. Pio z Pietrelciny
|
6.30
|
|
+ Irena Sobczak, od szwagra Waldka z rodziną
|
7.00
|
|
+ Genowefa, Stanisław, Jan Pabisiakowie, Dariusz, Zdzisław Klimczakowie
|
14.30
|
|
Ślub: Adam Lewandowski i Marta Krysztof
|
15.30
|
|
Ślub: Michał Wyzujak i Aleksandra Bojo
|
18.00
|
|
+ Krystyna, Andrzej, Zofia, Ludwik JAKUBEK, Janina, Bronisław SOBCZAK
|