Intencje Mszalne
16 Niedziela Zwykła, 23 lipca 2023 |
||
7.10 |
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny |
|
7.30 |
+ Eugenia, Halina, Michał Zborowscy, Marian Włodarczyk, Robert Tomassi, zm. z rodzin Włodarczyków i Szczepaników |
|
9.00 |
+ Antoni Guziński, Helena, Józef Motyl |
|
10.30 |
+ Kazimiera (k), Czesław, Anastazja, Marian Kuśmirowscy, Barbara Ratajska, Kazimierz Borowiak |
|
12.00 |
Za parafian |
|
18.00 |
+ Adam, Jarosław Ziętala, Wacława (k) Szymańska, Irena, Wacław, Grzegorz Sobczak |
|
Poniedziałek 24 lipca 2023r., wspomn. św. Kingi |
||
6.30 |
+ Stanisław (16 r. śm.), Janina, Eugeniusz, Józefa (k) Lenarczyk, Marek Spera oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
|
7.00 |
1 |
+ Marianna Wojciechowska 2 r. śm. |
2 |
O szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla Miłosza |
|
17.30 |
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego |
|
18.00 |
rez |
|
Wtorek 25 lipca 2023r.; święto św. Jakuba, ap. |
||
6.30 |
O dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla Jakuba i Anny z racji imienin, opiekę św. Rodziny i św. Patronów |
|
7.00 |
+ Marianna Cwalina 1 r. śm. |
|
18.00 |
+ Krzysztof Grocki, z racji imienin |
|
Środa 26 lipca 2023r.; wspomn. śś. Joachima i Anny, rodziców NMP |
||
6.30 |
+Anna, Jan Glazer |
|
7.00 |
+ Władysława (k), Jan Sobczak, Wiktoria, Bolesław Kałuża, Apolonia, Franciszek Sobczak |
|
po |
Litania do św. Józefa |
|
17.30 |
Wypominki |
|
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
||
18.00 |
rez |
|
Czwartek 27 lipca 2023r.; dzień powszedni |
||
6.30 |
+ Danuta Domagalska |
|
7.00 |
rez |
|
18.00 |
+ Stanisław, Antonina, Marcin Filipiak |
|
po |
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30 |
|
Piątek 28 lipca 2023r.; dzień powszedni |
||
6.30 |
Dziękczynna za otrzymane łaski i dobrodziejstwa z Nieba i od ludzi, z błaganiem o dalszą nieustającą przemożną opiekę i prowadzenie św. Rodziny dla Rodziny |
|
7.00 |
+ Bożena Olejniczak, int. od. Rodziny Sobczaków |
|
18.00 |
+ Witold Sokołowski, Danuta Pietrasiak, Władysław, Andrzej Więckowscy, Marianna, Tomasz Cieślicccy, Jerzy Maląg, Walerian Okniański, Grzegorz Markowski, Henryka (k) Antoszczyk, Teresa Jurowska, Wiesława (k) Adamek, Władysława (k), Stanisław Grotger, Melania, Walerian Mulińscy, Danuta Minias, Janina, Stefan Bilscy, Natalia, Eugeniusz Zapała, Marianna, Marcin ZYGMUNT (nazwisko), Franciszka (k) Kobendza, Zofia, Stanisłąw, Kazimierz Gajda, Mirosław Misztalski, Krystyna Szulc (1 r. śm.) |
|
Sobota 29 lipca 2023r.; wspomn. św. Marty, Marii i Łazarza |
||
6.30 |
+ Zofia Piechulska, int. od siostrzeńca Jacka z rodziną |
|
7.00 |
+ Genowefa Górna (1 r. śm.), Antoni, Halina, Józefa (k) Górnych, Anna, Jóżef Misiak, Krzysztof Urbański |
|
18.00 |
+ Anna, Apolonia, Józef Lebioda |
|
16 Niedziela Zwykła, 23 lipca 2023 |
||
7.10 |
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny |
|
7.30 |
+ Pelagia, Stanisław, Wincenty Ochmańscy, Witold Wcisło |
|
9.00 |
+ Zbigniew, Jerzy Orłowscy, zm. z rodzin Orłowskich, Rzeźnickich i Robaszewskich |
|
10.30 |
rez |
|
12.00 |
W 30 r. urodz. Łukasza i w 80 r. urodz. Mirosławy (k), z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. I opiekę Matki Bożej |
|
18.00 |
+ Krzysztof Heinrich |