Diecezjalne Spotkanie Synodalne

Kardynał Grzegorz Ryś, arcybiskup metropolita łódzki zaprasza na drugi Rejonowy Synodalny Dzień́ Skupienia, który odbędzie się w sobotę 24 lutego 2024 r. Prosimy o przybycie z każdej parafii co najmniej dwóch osób oraz księdza, jednak zaproszeni są̨ wszyscy diecezjanie, a zwłaszcza ci, którzy z rożnych względów nie mieli jeszcze możliwości włączenia się̨ w pracę „Synodów” parafialnych. W każdym z trzech miejsc spotkania będzie uczestniczył biskup. W programie: spotkania w grupach, Msza święta i wspólny posiłek. Dzień́ skupienia dla naszego rejonu odbędzie się̨ w: Aleksandrowie Łódzkim, w godz. 10.00-13.30 – Kościół pw. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, ul. Wojska Polskiego 3. Gdyby ktoś chciał jechać proszę o kontakt z ks. Proboszczem.