INTENCJE MSZALNE
29 Niedziela Zwykła – 20 października 2019 r.
07.30 – † Marta, Franciszek Pierzynka
09.00 – † Irena, Franciszek, Henryk Domańscy, Stanisława (k), Jan, Wojtczak, Jerzy Pałuszyński
09.00 – † Mirosław Grzelak
10.30 – O Boże błogosławieństwo dla Miry z racji 31 r. urodzin
12.00 – Za parafian
12.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki i Jarosława z racji 50 r. urodzin
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Franciszka (k), Józef, Wiesław, Narcyz, Wojciech, Cieślewicz, Bronisława (k), Józef Wójcik
Poniedziałek – 21 października 2019 r. dzień powszedni
06.30 – † Marianna Pytlińska
07.00 – † Zofia, Henryk, Andrzej Grobelny
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Henryka (k) Nowak
18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Urszuli Dębickiej
Wtorek – 22 października 2019 r. wspomn. św. Jana Pawła II pap.
06.30 – † Krzysztof Heinrich
07.00 – † Andrzej Kostera w 5 r. śm. , Aleksy, Jan, Jadwiga, Marianna (k) Kostera
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Henryka (k) Nowak
18.00 – † Wincenty, Pelagia, Stanisław Ochmańscy, Witold Wcisło
Środa – 23 października 2019 r. dzień powszedni
06.30 – † Janina Gadomska w 7. r. śm, Roman, Janusz, Stanisław, Stanisława (k) Gadomscy, Leontyna, Feliks, Bolesław, Sabina Ryżewscy, Jadwiga Malinowska
07.00 – † Mariola Kubska
07.00 – † Marian i Halina Elijasik
16.45 – Modlitwy za zmarłych – WYPOMINKI
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – † Krzysztof Heinrich
Czwartek – 24 października 2019 r. wspomn. św. Antoniego Marii Clareta, bp.
06.30 – † Marianna Pytlińska
07.00 – † Krzysztof Baran
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Zdzisław, Tadeusz, Teresa Raduch, Andrzej, Marian, Kazimiera (k) Kuliberda
18.00 – † rez.
Piątek – 25 października 2019 r. dzień powszedni
06.30 – † Czesław, Marianna, Jan Maciejewscy
07.00 – † Mariola Kubska
07.00 – † Kazimierz i Stefania Kucharek
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Remigiusz Borkiewicz, Stefania Jatczak, Stanisław Milczarek, Ewa Ludwisiak, Irena, Jan Berkowski, Paweł Bilski, Jadwiga Żarczyńska, Andrzej Borowski, Ewa Tracz, Marek Sobczak, Henryka (k) Supczyńska , Krzysztof Heinrich, za zmarłych nauczycieli: Irena, Witold Nowak, Wacław Chlebowski, Henryka (k ) Urbańska, Bogdan Irzykowski, Stanisław Trajdos, Maciej Koliński, Ewa Stefaniak, Lucyna Krysiak, Irena Dudkiewicz, Stanisława (k) Knapińska, Jolanta Skura, Jan Jaźwiński, Tedeusz, Kazimierz Borycki, Anna, Franciszek Fijołek, Marian Kowalski
Sobota – 26 października 2019 r. dzień powszedni
06.30 – † Aleksandra (k) Magnuska, oraz syn Przemysław Magnuski
07.00 – † Krzysztof Heinrich
07.00 – † Henryka (k) Nowak
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Czesław, Wanda, Stefan Cierniewscy, Jadwiga , Stanisław Przedmojscy zm. z ich rodzin
30 Niedziela Zwykła – 27 października 2019 r. Rocznica poświęcenia kościoła własnego
07.30 – † Józef Werner, Marianna i Józef Romanowicz, zm, z rodz. Wernerów i Romanowiczów
09.00 – † Henryka (k), Szymon Krakowscy, Alina, Konstanty, Antonina, Stanisław Sobczak
09.00 – † Eliza Zarębska
10.30 – † Stanisława (k), Jan, Henryk, Jacek Stanisławscy, Antonina Synpolska
12.00 – Za parafian
12.00 – O Boże bł. z okazji 25 r. urodzin dla Mikołaja
17.15 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – † Halina i Mieczysław Maląg, Kazimiera i Władysław Łukasińscy